O nas

O nas – Kompleksowe usługi w zakresie upadłości konsumenckiej.

Polskie Centrum Upadłości – lider usług prawnych z zakresu upadłości konsumenckiej, spółka akcyjna z polskim kapitałem, specjalizująca się w prawie upadłościowym i naprawczym.

Termin „upadłość konsumencka” jest jeszcze pojęciem relatywnie nowym. Z dniem 1 stycznia 2016 roku weszły w życie rewolucyjne zmiany w prawie upadłościowym, które zapewniły prawo wszystkim osobom borykającym się z problemami finansowymi starania się o możliwość oddłużenia.

 

Upadłość konsumencka to innymi słowy umorzenie części lub nawet całości długów. Dla osób zadłużonych często może się to okazać jedyną, naprawdę skuteczną drogą, pozwalającą przezwyciężyć problemy finansowe. Co ważne, nie jest istotna wielkość i wysokość zadłużenia, ilość kredytów, pożyczek i innych zobowiązań, nie ma znaczenia także data powstania długu oraz na jakim etapie (windykacja, nakaz zapłaty , egzekucja komornicza) znajduje się postępowanie.

 

Polskie Centrum Upadłości jest wyspecjalizowaną firmą prawniczą i niezależną spółka akcyjną, działającą wyłącznie w zakresie tworzenia wniosków o upadłość konsumencką oraz profesjonalnie reprezentującą osoby zadłużone w procesie oddłużania i redukcji wysokości zobowiązań finansowych. Jeżeli posiadasz długi, masz utraconą płynność finansową, przerasta Cię zaistniała sytuacja, pragniesz chronić siebie i swoją rodzinę, a także marzysz o tym, by zacząć wszystko od początku, to Polskie Centrum Upadłości jest Twoim najlepszym partnerem i wyborem.
Na terenie całego kraju skutecznie pomagamy naszym Klientom przejść przez cały proces upadłości konsumenckiej, tak aby postępowanie upadłościowe odniosło oczekiwany skutek.

 

W ramach współpracy:

  • bezpłatnie przeanalizujemy sytuację finansową dłużnika, w oparciu o dokumentację;
  • przeprowadzimy pogłębioną analizę wszystkich istniejących długów oraz innych zobowiązań;
  • pomożemy skompletować całą niezbędną dokumentację;
  • przygotujemy wniosek o ogłoszenie upadłości wraz z uzasadnieniem;
  • doradzimy i przeprowadzimy dłużnika przez całą procedurę upadłości konsumenckie na wszystkich etapach postępowania;
  • na życzenie dłużnika zapewnimy reprezentacją doświadczonego prawnika podczas rozprawy upadłościowej;

Polskie Centrum Upadłości pomaga osobom zadłużonym w rzetelnym przygotowaniu wniosków o upadłość konsumencką. Jako firma prawnicza funkcjonująca na krajowym rynku, posiadająca nie tylko zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, ale także własną Kancelarię Radców Prawnych, dobrze poznaliśmy potrzeby osób zadłużonych. Wypracowaliśmy skuteczną metodykę działania, która uwzględnia ich potrzeby, ewentualne ograniczenia i służy przede wszystkim zapewnieniu komfortu i maksymalnej ochrony osób zadłużonych. Nasza oferta obejmuje nie tylko pisanie wniosków o upadłość konsumencką, ale także kompleksowe prowadzenie spraw o oddłużanie, negocjacje z wierzycielami i reprezentację w toku postępowania upadłościowego. Wyróżnia nas również bieżące informowanie o stanie sprawy oraz ciągła pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy.